Gea Braha, ish-velina e “Fiks Fare”, prezantuesja e re e “Bar Skedina”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 11:28

Gea Braha, ish-velina e “Fiks Fare”, prezantuesja e re e “Bar Skedina”

Të dielën, në “Digitalb”, startoi emisioni sportiv “Bar Skedina”, ku është vënë re edhe një ndryshim: prezantuesja e mëparshme Bora Zemani është zëvendësuar nga Gea Braha, ish-velinë e “Fiks Fare”.

Gea

Gea është bërë pjesë e televizionit rreth katër vite më parë dhe eksperienca në emisionin investigativ duket se i ka hapur rrugët drejt suksesit.

bar skedina prezantuesja Gea Braha ish-velina gea supersport

www.minuta90.com