FOTOT/ Pushime në Ibiza, Arturo Vidal relaksohet me seksbombën kolumbiane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 30, 2020 | 13:21


FOTOT/ Pushime në Ibiza, Arturo Vidal relaksohet me seksbombën kolumbiane

Arturo Vidal kaloi pushimet në Ibiza me partneren e tij superseksi. Mesfushori i Barcelonës ka ndarë në rrjetet sociale çastet ku shfaqet me të dashurën e tij kolumbiane.

VIDAL

Foto ku bien në sy format e jashtëzakonshme të Sonia Isazas.

Duket se futbollisti kilian po karikohet në prag të rikthimit në fushë për të nisur përgatitjet për ndeshjen e Champions-it, ku katalanasit do të  përballen me Napolin.

8 SONIA1 SONIAA SONIA
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com