FOTOT HOT/ Çelsi në “Champions”, tifozja seksi mahnit në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 28, 2020 | 19:25


FOTOT HOT/ Çelsi në “Champions”, tifozja seksi mahnit në rrjetet sociale

Blutë e Londrës siguruan në javën e fundit të kampionatit kualifikimin për në Ligën e Kampioneve. E tashmë, falë një merkatoje tepër aktive, pritet të jenë protagonistë në kompeticionin elitar të futbollit europian.

Tifozja e Celesit fotot e nxehta

E lumtur me rezultatet e Çelsit është edhe Maria Liman, tifozja superseksi e skuadrës londineze. Bukuroshja ruse vijon të shkëlqejë në “Instagram”, duke postuar rregullisht foto “të nxehta”.

Tifozja6 Tifozja hot e Celsit Tifozja e Celsit hot Marin tifozja555 sgdbgd3 Celsi tifozja hot

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com