FOTOT/ Fëmijët në gjumë dhe të pasmet në plan të parë, shikoni si e festoi Xheorxhina titullin e Juventusit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 27, 2020 | 23:15


FOTOT/ Fëmijët në gjumë dhe të pasmet në plan të parë, shikoni si e festoi Xheorxhina titullin e Juventusit

Juventusi fitoi titullin ditën e djeshme, i cili është i 9-ti radhazi për bardhezinjtë, të cilët e kanë dominuar Italinë në vitet e fundit.

pjimage (1)

Lojtari më i mirë te “Zonja e Vjetër”, ëshëë padyshim Kristiano Ronaldo, i cili vazhdon të regjistrojë arritje të mëdha njëra pas tjetrës në karrierë. Pikërisht pas fitimit të titullit të Juventusit, vëmendjen e ka tërhequr edhe partnerja e Ronaldos, Xheroxhina Rodrigez.

Kjo e fundit ka postuar një foto pas titullit të fituar nga Juventusi, ku shkruan: “Sot ne jemi kampionë. Unë nuk di çfarë të them për përkushtimin tuaj dhe punën që keni bërë për të arritur deri këtu. Ne vetëm mund të festojmë dhe të jemi krenarë për ju.”

xheorxhina

Megjithatë vëmendjen  e të gjithëve e tërheq fakti që në foton e postuar nga Xheorxhina, shihet teksa ajo ekspozon të pasmet e saj, që duken në një formë shumë të mirë, ndërkohë që fëmijët e saj janë në gjumë.

GEORGINAgeorgina-rodriguez3 (1)georgina-rodriguez5Georgina-Rodriguez6Georgina-Rodriguez5georginaGeorgina-Rodriguez-and-Cristiano-Ronaldo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com