FOTOT/ Bëri bujë ndaj Milanit, tifozja seksi e Juves “çmend” rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 14, 2019 | 10:49


FOTOT/ Bëri bujë ndaj Milanit, tifozja seksi e Juves “çmend” rrjetin

Quhet Françeska Taje, dhe është 21-vjeç, tifoze e Juventusit. Në fakt, Françeska është një tifoze si shumë të tjera në Torino, por ajo u bë virale pasi u fokusua gjatë ndeshjes me Milanin të dielën e kaluar.

franceska taje

Juventinia po mbështeste të besuarit e Sarrit në shkallët e stadiumit, ndërsa u fokusua nga kamerat e “Sky” në disa raste. Imazhet e Françeskës u shpërndanë në rrjet brenda pak orëve, dhe tashmë ajo po korr sukses edhe në rrjetet sociale.

1

Fotot e saj u shpërndanë disa herë, dhe vetëm në profilin e saj në “Instagram”, ajo shkoi në 50 mijë ndjekës, ku para ndeshjes kishte vetëm 7 mijë të tillë.

55

4 aas  44 3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com