FOTOLAJM/ “Gjyshi bëhu gati të më lirosh vendin si president”, Nexhat Bizhdili merr urimin special për ditëlindjen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 4, 2020 | 19:38


FOTOLAJM/ “Gjyshi bëhu gati të më lirosh vendin si president”, Nexhat Bizhdili merr urimin special për ditëlindjen

Ditë e shënuar për presidentin e Besës së Kavajës, Nexhat Bizhdili. Ai feston sot ditëlindjen, ndërkohë që një urim special ka marrë nga nipi i tij i vogël, Amar.

Bizhdili

Prinderit i kanë veshur një bluzë speciale në ditëlindjen e gjyshit të tij ku shkruhej: “Gjyshi bëhu gati sa të rritem edhe pak të më lirosh vendin si president, edhe 100”, shkruhet në bluzën e nipit të vogël të Nexhat Bizhdilit.

Nipi i Bizhdilit

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com