FOTO/ Trajneri i Skënderbeut në hall: Kush ka mundësi…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 6, 2018 | 22:39

FOTO/ Trajneri i Skënderbeut në hall: Kush ka mundësi…

Zëvendës trajneri i Skënderbeut, Ardi Mema, ka kërkuar ndihmën e miqve të tij, në rrjetet sociale. Siç shkruan vetë Mema, atij i kanë hapur një adresë të rreme me emrin dhe fotot e tij, dhe i kërkon miqve të tij të raportojnë këtë profil.

mema

 

Skenderbeu55

www.minuta90.com