FOTO/ Tek Interi nuk “festojnë” vetëm për De Vraj, e fejuara e holandezit lë “gojëhapur” zikaltrit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 26, 2018 | 18:37

FOTO/ Tek Interi nuk “festojnë” vetëm për De Vraj, e fejuara e holandezit lë “gojëhapur” zikaltrit

Një nga afrimet më të bujshme të Interit për këtë merkato verore, është edhe mbrojtësi i Lacios, Stefan De Vraj. Për holandezin është folur shumë, veçanërisht edhe pas takimit të fundit në Seria A, mes Lacios dhe Interit, për episodet e shkaktuara prej tij.

Capture-3

Gjithsesi, tek Interi, duket se nuk do gëzohen vetëm për ardhjen në Milano të De Vraj. Bashkë me të, do të vijë edhe e fejuara Doina Turcanu. Ajo do ta shoqërojë mbrojtësin në aventurën e tij të re në Milano.

era-istrefi-pushton-botën-shfaqet-edhe-në-times-square-3

33333

11111

 


www.minuta90.com