FOTO/ “Njerëzit s’kanë buke të hanë t’i na dërgon puthje”, shikoni si përgjigjet moderatorja e sportit në News 24 ndaj fansit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2020 | 18:01


FOTO/ “Njerëzit s’kanë buke të hanë t’i na dërgon puthje”, shikoni si përgjigjet moderatorja e sportit në News 24 ndaj fansit

Një video e publikuar nga moderatorja e emisionit “Sport News Plus” Daljana Sejdia duke dhuruar puthje me mesazhin e rikthimit sa më shpejt të programit të saj sportiv nuk është pëlqyer nga njëri prej ndjekësve të rrjeteve sociale.

daljana

Një komentues e ka quajtur të pahijshme sjelljen e saj duke shtuar se në këtë periudhë të vështirë izolimi prej koronavirusit, shumë njerëz nuk mund të sigurojnë ushqimin.

Por, moderatorja bukuroshe i është kthyer me ironi komentuesit duke i kërkuar që ai t’i ndihmojë financiarisht njerëzit në nevojë.

PUCI

12

daljana1111
2222222
33333
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com