FOTO/ Nevil Dede “burrë për shtëpi”, shikoni cfarë bën trajneri i Kombëtares U-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 14, 2020 | 23:54


FOTO/ Nevil Dede “burrë për shtëpi”, shikoni cfarë bën trajneri i Kombëtares U-19

Dikur Nevil Dede paguhej për te mbrojtur! Ka qenë një nga me te mirët në rolin e tij dhe për këtë veshi edhe fanellen e kombetares!

Dede me Tiranen

Po sot? Sot sërish “luan në mbrojtje”, por ndaj një kundërshtari te padukshëm si Koronavirus! Madje tani as nuk paguhet…

dede555

Thjesht po bën detyren si një baba dhe burrë shembullor, duke pastruar shtëpinë. Eh c’të bën koronavirusi… Ja, të nxjerr anen tjeter te talentit, atë të qenit një familjar i përkushuar!

NEVIL555

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/