FOTO/ Nejmar në lidhje dashurie prej 8 muajsh, zbulohet këngëtarja që i ka “rrëmbyer” zemrën brazilianit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2020 | 18:30


FOTO/ Nejmar në lidhje dashurie prej 8 muajsh, zbulohet këngëtarja që i ka “rrëmbyer” zemrën brazilianit

Nejmar ka një lidhje 8-mujore me këngëtaren braziliane Gabily.

neymar-cantante-brasiliana-630x415

Sipas portalit brazilian “EXTRA”, thuhet se historia e tyre ka nisur gjatë periudhës së pandemisë dhe karantinës ku në korrik takimet e tyre u intensifikuan.

Nejmar i ka prezantuar të fejuarën familjes së tij dhe miqve. Gabily është një nga këngëtaret më të famshme në Brazil.


View this post on Instagram

A post shared by Gabily (@gabily)


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com