FOTO/ Miqësore me FC Çikago dhe Shoqatën Shqiptaro-Amerikane të futbollit, legjendat e Flamurtarit fluturojnë drejt SHBA-së

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 7, 2023 | 12:57

FOTO/ Miqësore me FC Çikago dhe Shoqatën Shqiptaro-Amerikane të futbollit, legjendat e Flamurtarit fluturojnë drejt SHBA-së

Legjendat e Flamurtarit udhëtuan sot drejt Amerikës. Destinacioni i tyre është Çikago, ku do të zhvillojnë dy ndeshje miqësore me FC Çikago dhe Shoqatën Shqiptaro-Amerikane të futbollit.

Collage Maker-07-Jun-2023-12-44-PM-562

Grupi përbëhet nga emra të njohur si Vasil Ruci, Eqerem Memushi, Rrapo Taho, Latif Gjondeda, Roland Iliadhi, Gjergj Iliadhi.

Pjesë e delegacionit edhe prefekti i Qarkut të Vlorës, Flamur Mamaj dhe tenori i njohur vlonjat Josif Gjipali.

WhatsApp Image 2023-06-07 at 12.41.54 (2)

WhatsApp Image 2023-06-07 at 12.41.54 (1) (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"