Foto hot me mollë në gojë, tifozja e Partizanit i “vë flakën” Instagramit për Shën Valentin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 15, 2021 | 23:45


Foto hot me mollë në gojë, tifozja e Partizanit i “vë flakën” Instagramit për Shën Valentin

Olta Sheta “rrëmben skenën” në ditën e Shën Valentinit. Seks-bomba kryeqytetase është shumë aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan rregullisht foto për miqtë dhe fansat.

Olta Sheta

Në postimet e Oltës bien në sy linjat e saj perfekte trupore. Kujtojmë që modelja ka një lidhje të ngushtë edhe me botën e futbollit. Siç dihet, ajo është motra e ish-mbrojtësit Arian Sheta, ndërsa njihet gjithashtu edhe si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Partizanit.

Olta Sheta Partizani

Bukuroshja seksi zgjodhi të ndante me 23 mijë ndjekësit në “Instagram” një foto hot me mollë në gojë. Molla qëndronte e ngulur në një thikë, ndërkohë që Olta, e veshur me robdishan shfaqet duke ekspozuar format e saj joshëse. “Gëzuar ditën e Shën Valentinit”, shkruan tifozja e Partizanit në “Instagram”.

Olta Sheta hot

Olta Sheta22 Sheta Olta Olta Sheta foto

SHETA OLTA OLTAA SHETAA OLTA SHETA OLTA SHETA3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/