FOTO/ Forma bombastike, Ilda Bejleri ua “heq trurin” fansave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 13, 2020 | 16:40


FOTO/ Forma bombastike, Ilda Bejleri ua “heq trurin” fansave

Ilda Beljeri, gazetarja dhe moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv ”, v ijon të jetë ndër femrat më të dashura për publikun shqiptar. 

iLDA FOTO

Për veç af tësive në drejtimin e disa programeve rreth f utbollit, Ilda adhurohet nga fansat edhe për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore.

ilda bejlieri 2

Gazetarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe së f undmi ka ndarë për fansat një foto nga studioja e “Procesit”, ku shfaqet në superformë.

ilda bejleri2

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ndjekësve në “Instagram”, të cilët e kanë “bombarduar” me komplimente moderatoren seksi.

ilda bejlerii Ilda ilda bejleri

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com