Foto/ Dasma përrallore, Nderim Nexhipi: Falënderim special për “Prestige Resort”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 15:41

Foto/ Dasma përrallore, Nderim Nexhipi: Falënderim special për “Prestige Resort”

Pas dasmës përrallore të organizuar në ambjentet e “Prestige Resort”, nuk mund të mungonin falenderimet e drejtorit sportive të Kukësit, Nderim Nexhipi. Nëpërmjet një postimi në “Instagam” të shoqëruar më një foto nga moment i ceremonies, 34-vjeçari përveç se të ftuarve, ka falenderuar edhe “Prestige Resort” për organizimin perfekt, si dhe “Ami Event” që merret me pjesën e dekorimit të ambientit.

Nexhipi duke kercyer

Më mirë nuk kishte ku shkonte për ish-kapitenin e Partizanit. Komoditetin dhe cilësinë që të ofron “Prestige Resort” nuk mund ta gjente në asnjë vend tjetër. Një dasmë përrallore që Nexhipi dhe të pranishmit do ta mbajnë mend gjatë.

nexhipi

www.minuta90.com