FOTO/ Big Brother VIP “mbërthen” Vllazninë, këngëtari i njohur bën bashkë shkodranë e vlonjatë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 14, 2023 | 11:28

FOTO/ Big Brother VIP “mbërthen” Vllazninë, këngëtari i njohur bën bashkë shkodranë e vlonjatë

Big Brother është kthyer në kryefjalë këto ditë, një reality show që me sa duket ka mbërthyer edhe futbollin në vend.

Collage Maker-14-Jan-2023-11.27-AM

Një nga personazhet e këtij formati, Luiz Ejlli, ka bërë bashkë futbollistët e Vllaznisë, ku Gurishta, Marku dhe Dajan Shehi, tre futbollistët vendas të kuqebluve, nuk kanë nguruar të shfaqin mbështetjen e tyre ndaj këngëtarit.

Hashtagut #MeLuizin i është bashkuar edhe vlonjati Ardit Hoxhaj.

Të katërt futbollistët e Vllaznisë shfaqën mbështetjen e tyre ndaj Luizit me anë të një postimi në rrjetet sociale, pas shurmës që krijoi deklarata e tij se vuante nga një sëmundje e rëndë.

325204691_196628959608892_3620348103166125500_n

PANORAMASPORT.AL