Format joshëse, njihuni me seksbombën që çmendet për Mançester Junajtid

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 8:46


Format joshëse, njihuni me seksbombën që çmendet për Mançester Junajtid

Mançester Junajtid është një nga skuadrat me më shumë tifozë në të gjithë botën. “Djajtë e kuq”, ndonëse prej disa vitesh nuk po kalojnë momente të mira, vazhdojnë të jenë nga skuadrat më të dashura në të gjithë globin. 

Tifozja

Të shumta janë edhe modelet apo femrat e “Instagram”-it që bëjnë tifo për skuadrën angleze. Një prej tyre është edhe Katrina Maria, seksbomba me origjinë nga Ishujt Faroe.

Katerian44

Mjafton të shikosh profilin e modeles dhe e kupton qartë lidhjen e ngushtë më Junajtid.

kati

Ajo shfaqet në foto të shumta me fanellën e tri herë kampionëve të Europës, ku mban veshur emra të legjendave të këtij klubi si Kantona apo të trajnerit aktual Solskjaer.

Kateriana Maria Katerina Katerina man junajtid hot Katerina555 Katerina tifoze e Manchesterit Kateriana Junajtid

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com