EUROPA LIGË/ Roma, Lacio dhe Junajtid zbresin në fushë. Ja duelet e mbrëmjes së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 27, 2022 | 11:12

EUROPA LIGË/ Roma, Lacio dhe Junajtid zbresin në fushë. Ja duelet e mbrëmjes së sotme

Europa Liga do të luajë mbrëmjen e sotme ndeshjet e pesta të fazës së grupeve.

EUROPA LIGE

Në orën 18:45 do të zhvillohen 8 takime: AEK Larnaka-Dinamo Kiev, Fenerbahçe-Ren, Lacio-Midytland, Ludogorets-Betis, Malmo-Rojal Union, PSV-Arsenal, Union Berlin-Braga dhe Zyrih-Bodo/Glimt.

Në orën 21:00 do të luhen 8 duele: Crvena Zvezda-Trabzonspor, Ferencvarosh-Monako, Frajburg-Olimpiakos, HJK-Roma, Mançester Junajtid-Sherif Tiraspol, Nant-Karabag, Omonia-Sociedad dhe Shturm Graz-Fejnord.

NDESHJET E MBRËMJES SË SOTME NË EUROPA LIGË –

AEK Larnaka – Dinamo Kiev | 18:45

Fenerbahçe – Ren | 18:45

Lacio – Midytland | 18:45

Ludogorets – Betis | 18:45

Malmo – Rojal Union | 18:45

PSV – Arsenal | 18:45

Union Berlin – Braga | 18:45

Zyrih – Bodo/Glimt | 18:45

Crvena Zvezda – Trabzonspor | 21:00

Ferencvarosh – Monako | 21:00

Frajburg – Olimpiakos | 21:00

HJK – Roma | 21:00

Mançester Junajtid – Sherif Tiraspol | 21:00

Nant – Karabag | 21:00

Omonia – Sociedad | 21:00

Shturm Graz – Fejnord | 21:00

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL