EKSKLUZIVE/ “Rrufe” në qiell të hapur, trajneri jep dorëheqjen e papritur nga skuadra e Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 30, 2020 | 18:51


EKSKLUZIVE/ “Rrufe” në qiell të hapur, trajneri jep dorëheqjen e papritur nga skuadra e Kategorisë së Parë

“Rrufe” në qiell të hapur te skuadra e Burrelit. Alert Alcani nuk do të jetë më trajneri i matianëve. 39-vjeçari ka dhënë dorëheqjen në momentin më të mirë që skuadra po kalonte.

alert alcani

Kujtojmë që javën e fundit, Burreli triumfoi ndaj Erzenit me rezultatin 2-1, duke u pozicionuar në vendin e 4-t. Nuk dihen ende arsyet e këtij vendimi, ndërkohë që pritet të qartësohen në orët në vijim. Ish-mbrojtësi i Partizanit, morri drejtimin e skuadrës matiane më muajin tetor, teksa aventura e tij ka zgjatur vetëm pak muaj.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com