E PAPRITUR/ Koronavirus te klubi i madh europian, infektohen dy persona përpara ndeshjes së Ligës së Kampioneve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 23:54


E PAPRITUR/ Koronavirus te klubi i madh europian, infektohen dy persona përpara ndeshjes së Ligës së Kampioneve

Futbolli europian është tronditur nga lajmi i fundit rreth Atletiko Madridit. Te klubi spanjoll janë konfirmuar dy pjesëtarë të grupit madrilen me koronavirus. Lajmi u konfirmua nga “El Colchoneros” në faqen zyrtare.
atletiko madrid gimenez
Rezultatet e fundit të analizave vjen 4 përpara ndeshjes çerekfinale të Ligës së Kampioneve me Lajpcigun në Lisbonë të Portugalisë. Atletiko Madridi komunikoi se do të zbatojë në mënyrë strikte protokollin shëndetësor për t’u mbrojtur nga koroanvirusi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com