E BUJSHME/ Interi nuk heq dorë nga Kumbulla, ofron 2 futbollistë cilësorë për shqiptarin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 22:05


E BUJSHME/ Interi nuk heq dorë nga Kumbulla, ofron 2 futbollistë cilësorë për shqiptarin

Interi e ka marrë shumë seriozisht nënshkrimin me mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare, Marash Kumbulla.

kumbulla-marashi-681x450

Siç raporton e përditshmja veroneze “L’Arena”, zikaltërit janë të gatshëm të sakrifikojnë dy të rinjtë e skuadrës së tyre, sulmuesin 17 vjeçar Sebastjano Esposito dhe mbrojtësin 20 vjeçar Alesandro Bastoni, të dy tashmë të integruar në skuadrën e parë, sidomos Bastoni i cili ka shënuar dhe një gol në 15 paraqitje.

Espozito

Por, Verona kërkon të marrë më shumë kohë duke shpresuar për paraqitje edhe më të mira të mbrojtësit shqiptar, në mënyrë që të nxjerrë sa më shumë fitim prej tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com