E BUJSHME/ Atalanta i propozon Interit shkëmbimin e “çmendur”, ofron Papu Gomezin për yllin zikaltër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 23:58


E BUJSHME/ Atalanta i propozon Interit shkëmbimin e “çmendur”, ofron Papu Gomezin për yllin zikaltër

Një lajm i bujshëm po qarkullon këto orë nëpër mediat italiane, ku thuhet për një shkëmbim midis Interit dhe Atalantës për Papu Gomez në Milano dhe Kristian Eriksen të veshë fanelën zikaltër, por atë të Bergamos.

eriksen 1

Sipas “Corriere della Sera Bergamo”, ky shkëmbim mund të realizohet në minutën e fundit. Gomez nuk e ka fshehur dëshirën e tij për tu transferuar tek Interi, por mbetet përgjigja e yllit danez nëse ka dëshirë të luajë me skuadrën e Atalantës, pavarësisht se bergamaskët shpresojnë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/