Dëmtime të shpeshta, tifozët e Juventusit “akuzojnë” të dashurën e Duglas Kostës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 21, 2020 | 0:03


Dëmtime të shpeshta, tifozët e Juventusit “akuzojnë” të dashurën e Duglas Kostës

Duglas Kosta është pa diskutim një prej lojtarëve më të talentuar të Juventusit.

KOSTA5

Kur braziliani është në kondicionin e tij më të mirë fizik, është vërtet i papërmbajtshëm dhe thuajse e pamundur ta ndalësh, por dëmtimet janë pika e tij e dobët, pasi është rregullisht pjesë e infermierisë.

KOSTA

Tifozët e Juventusit duket se e kanë “gjetur” shkakun e dëmtimeve të shumta të 29-vjeçarit, duke fajësuar modelen Natalia Feliks, e cila është e dashura superseksi e Kostës.

8zM4dpB

Në komente të shumta “ironike” në rrjetet sociale, tifozët bardhezinj aludojnë se çifti është i shfrenuar në seks.

5e8f218c66a97cd39190642d

5e8f2319ae298bc2750b7860

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com