“Ai flirton me mua”, gazetarja shqiptare turpëron publikisht futbollistin e Flamurtarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 7, 2019 | 17:05


“Ai flirton me mua”, gazetarja shqiptare turpëron publikisht futbollistin e Flamurtarit

Gazetarja sportive, Qëndresa Krelani, është një ndër personazhet e Show Bizz-it më të komentuara. Zeshkania e Supersport Kosova, e njohur ndryshe si Qeqa, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë një rrëfimi, zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj.

Qaqa

Në mesin e shumë sfidave dhe pyetjeve nga artistët e tjerë ishte se, cili futbollist flirton me të, Qeqa nuk nguroi të jete një përgjigje duke u shprehur:

Qaqa dhe Durmani

“Është një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, u shpreh gazetarja seksi.

Qaqa Krelani ss Qaqa krelani444 Qaqa krelani Qaqa2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com