FOTO/ Barcelona zhgënjen në fushë, por tifozja e katlanasve “çmend” fansat me linjat e saj bombastike

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 6, 2019 | 14:52

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Barcelona zhgënjen në fushë, por tifozja e katlanasve “çmend” fansat me linjat e saj bombastike

Barcelona dështoi të fitojë ditën e djeshme në Ligën e Kampionëve, teksa nuk shkoi më shumë se barazimi 0-0 ndaj Slavia Pragës.

chiara-bransi

Megjithatë nuk po kalon të njëjtën formë tifozja e katalanasve, Kiara Bransi, e cila shkëlqen me linjat e saj perfekte.

Bukuroshja e lindur në Gjermani, por e birësuar nga dy prindër nga Milano, tashmë jeton në Ibiza dhe njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Barcelonës.

Kiara e ka shprehur hapur dashurinë që ka për ekipin spanjoll, dhe shpesh herë e ndjek nga afër Mesin me shokë.0

Bransi njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh herë i ekspozon edhe në rrjetet sociale, ku nuk mungojë edhe fotot provokuese.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 22 33 44

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com