Përforcim në mesfushë për Vllazninë, shkodranët zyrtarizojnë afrimin e ish-lojtarit të Kukësit dhe Laçit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 18, 2020 | 16:09


Përforcim në mesfushë për Vllazninë, shkodranët zyrtarizojnë afrimin e ish-lojtarit të Kukësit dhe Laçit

Fjoart Jonuzi është afrimi i ri te Vllaznia. Mesfushori ka arritur akordin me shkodranët dhe së fundmi ka ardhur firma në kontratë.

JONUZI

Në sezonin e fundit 24-vjeccari ishte pjesë e Gjilanit në Kosovë, teksa në të kaluarën ka luajtur në Superiore për Kukësin dhe Laçin.

Jonuzi është afrimi i 15-të te Vllaznia, me shkodranët që kanë qenë shumë aktivë në merkato për të përforcuar skuadrën. Mesfushori Jonuzi shihet si një afrim i rëndësishëm për Brdaricc që tashmë i janë shtuar forcat në mesfushë.

JONU

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com