“Humbëm nga gabimet portierit”, flet Dovedan: U bënë disa ndeshje me këto, nga sfida e radhës do të aktivizoj…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2020 | 16:17

Bylis FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Humbëm nga gabimet portierit”, flet Dovedan: U bënë disa ndeshje me këto, nga sfida e radhës do të aktivizoj…

Laçi mposhti me rezultatin 2-1 Bylisin ditën e sotme, duke marrë kështu një fitore shumë të rëndësishme.bandicam-2020-03-04-16-10-22-882

Pas përfundimit të ndeshjes, për mikrofonat e “Superaport” ka folur tekniku i Bylsiit, Veljko Dovedan. Ky i fundit u shpreh se humbja erdhi si pasojë e gabimeve të portierit Isli Hidi.

“Normalisht më vjen keq që nuk e fituam sfidën, në një ndeshje që e humbëm në këtë mënyrë, për shkak të dy golave të pësuar në atë mënyrë nga një portier që e dimë se kush është.

Problem psikologjik?

Nuk kam çfarë të bëj më shumë, ndoshta nga ndeshja e radhës do i besoj portierit tjetër, pasi u bënë disa ndeshje me këto gabime.

Kemi qenë një ekip që e kishin të vështirë të tjerët të na shënonin. Kur pëson gola të tillë është e vështirë për tu kaluar ky moment. Hidi është portier shumë i mirë, por nuk po e kuptoj se çfarë ka ndodhur me atë këtë muaj.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com