“Sot më të bashkuar se kurrë”, Kida mbështet shqiptarët në këto ditë të vështira

| 17:02
SHPËRNDAJE

Një tjetër artiste e njohur ka treguar mbështetjen e saj për të lënduarit nga tërmeti i fuqishëm që preku vendin.

Këngëtarja Kida, përmes një statusi në ‘Instastory’, ka shkruar se sot më shumë se kurrë duhet të tregojmë dashuri për Shqipërinë dhe të jemi të bashkuar.

“Të tregojmë edhe sot si kurrë më parë dashurinë për Shqipërinë. Në këtë ditë kur çdo vit jemi së bashku këtë herë jemi më të bashkuar se kurrë. Shpresojmë që ndihmat nuk do të keqpërdoren e do të arrijnë aty ku ka nevojë”, shkruan ajo.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.