Shumë seksi! Anxhela Peristeri provokuese, poston foton joshëse me bikini

Jul 31, 2020 | 15:38
SHPËRNDAJE

Anxhela Peristeri ka zgjedhur të kalojë ditët e nxehta të verës në Ksamil.

Këngëtarja publikoi foto në plazh teksa shijonte rrezet e diellit në bregdetin e jugut.

Ajo pozoi me bikini të bardha brenda në det ku vuri në pah linjat e saj trupore të tonifikuara.

Anxhela Peristeri dukej mjaft seksi dhe provokuese në foton e nxehtë.

/Panoramaplus.al

          

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.