Shqipëria nën ujë, Françeska Jaçe pozon e zhveshur: Ua rregullon gjendjen kjo foto?

SHPËRNDAJE

Ndërsa Shqipëria është një situatë emergjence nga reshjet e shumta të shiut të cilat kanë shkaktuar përmbytje dhe dëme të konsiderueshme, Françeska Jaçe ka zgjedhur një formë të çuditshme për të përshëndetur fansat e saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar një foto ku duket shumë seksi teksa ekspozon trupin, duke përdorur edhe një batutë.7478584747995847

“A do t’ua rregullojë humorin kjo foto?”, ka shkruar modelja.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.