“Sapo dola nga operacioni”, këngëtarja shqiptare publikon foto nga spitali, bën ndërhyrjen estetike në…

| 10:44
SHPËRNDAJE
 

Të gjitha ne vajzat mund të kemi komplekse në lidhje me një tipar tonin dhe duam që ta rregullojmë sa më parë.

rovena stefa (1)

Fatmirësisht, sot kjo është e mundur nëpërmjet ndërhyrjeve estetike, por jo të gjitha i pranojnë ato.

rovena stefa (8)

Por këtu nuk bën pjesë Rovena Stefa!

rovena stefa (9)

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ajo na ka treguar se sapo ka dalë nga salla e operacionit, pas ndërhyrjes në hundë.

rovena stefa (3)

Këngëtarja tregoi se operacioni kishte shkuar shumë mirë, por duheshin edhe pak ditë për të parë rezultatet.

rovena stefa (4) rovena stefa (5) rovena stefa (6)

rovena stefa (2)

rovena stefa (7)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.