Rrëfehet ‘’doktori i Portokallisë’’ : Kam debate të shpeshta me Salsanon…

0
SHPËRNDAJE
 

I ftuar në takimin e së martës në “Pop Culture” ka qenë aktori Erdit Asllanaj, i mirënjohur për personazhin e doktorit në programin e humorit “Portokalli”.

Gjatë intervistës, të cilës i ka dhënë edhe tone satirike, Asllanaj ka folur për fillimet e karrierës, preferencat e tij për aktrimin dhe sherret dashamirëse mes tij dhe kolegëve në spektaklin e humorit.

Lajmin e plotë e gjeni në linkun e mëposhtëm.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rrefehet-doktori-i-portokallise-kam-debate-te-shpeshta-me-salsanon/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFlamurtari i kundërpërgjigjet FSHF-së: Vendosni rregulloren e ndjeshmërisë dhe konsensusit!
Artikulli tjetërJupi kundër Bushit: Ja pse nuk ka faj Doka te goli i pësuar i Shpresave

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU