Rrahu kunatën e vogël në shtëpi, arrestohet nusja e dhunshme

SHPËRNDAJE

Një 34-vjeçare u arrestua nga Policia e Komisariatit numër 2 në kryeqytet, pasi akuzohet se ka dhunuar kunatën.

Burimet e Policisë bëjnë me dije se gjithcka ka ndodhur pas një sherri banal.

auto_dhune1475775766

Njoftimi i Policisë:

Më datë 05.08.2017, u arrestua në flagrancë shtetësia M. R., vjeçe 34, banuese në Kodër Kamëz, pasi rreth orës 19:00, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj kunatës I. R.,28 vjeçe. Neni 130/a i Kodit Penal.

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Djalin ma rrahu për vdekje policia greke”, babai i Pëllumb Marnikollajt: Po na vrasin për herë të dytë
Artikulli tjetërRaporti i Moody's dhe Standard and Poor's: Rritja ekonomike do vazhdojë të përshpejtohet

S'KA KOMENTE

Comments are closed.