Rikthehet Kupa e Shqipërisë/ Faza çerekfinale, mësoni dy ndeshjet interesante të ditës së sotme

Jan 26, 2022 | 8:41
SHPËRNDAJE

Rikthehet sot Kupa e Shqipërisë, ku do të zhvillohen dy ndeshjet e para të fazës çerekfinale në të njëjtin orar, 13:45.

kupa e shqiperise

Në stadiumin “Flamurtari” do të luhet takimi Flamurtari-Vllaznia.

Do të jetë një ndeshje ku ekipi vlonjat do të luajë pa presion dhe skuadra shkodrane do të kërkojë fitoren, që në sfidën e kthimit çdo gjë të jetë më e lehtë.

Në stadiumin “Arena Egnatia” do të zhvillohet takimi Egnatia-Laçi.

Një sfidë ku do të jetë e luftuar nga të dyja anët duke parë se Kupa është rruga më e shkurtër për të shkuar në Europë.

NDESHJET E DITËS SË SOTME NË FAZËN ÇEREKFINALE TË KUPËS SË SHQIPËRISË –

ND

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura