Rama nxjerr videon, jep detaje: Qendrat shëndetësore që po bëhen në Tiranë

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama e ka nisur kete te hene duke ndare me ndjekesit e tij ne FB, nje videoinformacion lidhur me ndertimin e qendrave shendetesore ne Tirane.

Ne videon e postuar ne faqen e tij ne FB, ai jep te dhena lidhur me qendrat ne te cilat punohet dhe pritet te mbyllen brenda ketij viti.

qendra

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë videoinformacion nga qarku Tiranë të kantiereve të Programit Kombëtar “300 Qendra Shëndetësore”, ju uroj një javë të mbarë 🌹

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNdryshon moti, ja zonat ku priten reshje. Ç'ndodh me temperaturat
Artikulli tjetërShqiptari hajdut befason policinë, me master dhe ndiqte universitetin në Itali

S'KA KOMENTE

Comments are closed.