Rama nxjerr fotot, njofton për projektin e ri që do të fillojë në Vlorë

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka njoftiuar per nje tjeter projekt qe do te zbatohet ne Vlore, ne fillim te shtatorit.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, e teksa poston disa foto nga projketi, Rama ben me dije se behet fjale per fazën e dytë të Lungomares së Vlorës, që nis të zbatohet në shtator dhe do të shtrihet deri tek Tuneli i Ujit të Ftohtë.

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje të projektit të fazës së dytë të Lungomares së Vlorës, që nis të zbatohet në shtator dhe do të shtrihet deri tek Tuneli i Ujit të Ftohtë, duke krijuar një tjetër hapësirë urbane fantastike buzë detit, ju uroj një ditë të mbarë 😊

4 3 2 1

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.