Rama nxjerr fotot dhe paralajmëron: Koha e përfitimeve abuzive ka marrë fund

| 10:41
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot nje galeri fotosh te subjekteve te bllokuara, pasi ushtronin aktivitetin e tyre ne kundershtim me ligjin dhe ne dem te konkurrences dhe konsumatortit. 

Sipas Rames, kjo kohe e perfitimit abuziv ka marre fund dhe ka paralajmeruar se te njejtin fund do te kene te gjithe subjektet abuzive, nderkohe qe aksioni do te vijoje ne gjithe vendin.

Postimi i Rames

#STOPINFORMALITETIT
Nga Velipoja deri në Ksamil vijojnë bllokimet ligjore të subjekteve që akoma s’e kanë marrë vesh, se koha e përfitimeve abuzive në dëm të konkurencës e të konsumatorit ka mbaruar #ZeroTolerancë?

1 2 3 4 5 6 7

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.