Politikani trondit shikuesit, lëshon gazra në transmetim direkt, video bëhet virale

Nov 19, 2019 | 22:33
SHPËRNDAJE

Politikanit amerikan, Eric Swalwell i ka ndodhur një incident aspak i zakontë, ndërsa ishte në transmetim live.

Ai po fliste drejtpërdrejte në lidhje me procedurat e fajësimit kundër Presidentit amerikan, Donald Trump, kur në sfond u dëgjua një zhurmë e ngjashme me çlirimin e gazrave.

Capture

Politikani mohoi të kishte ndodhur një gjë e tillë, duke ia atribuuar zhurmën një filxhani që sipas tij, u lëviz mbi tavolinë.

Po duket se një shpjegim i tillë nuk është pranuar nga njerëzit të cilët e kanë shpërndarë videon në rrjetet sociale, duke e shndërruar në një video virale.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.