“Po ti për kë do të votosh?”- Basha i përgjigjet Ramës: Faleminderit për suportin. Do të votosh për…

Mar 17, 2021 | 23:28
SHPËRNDAJE

Pasi kryeministri Edi Rama publikoi një foto me veten duke thënë se kishte ende punë për të bërë, kreu i opozitës Lulzim Basha iu përgjigj me të njëjtën foto, por me mbishkrimet “Po ti për kë do të votosh?”- përgjigja është për Bashën.

f74cbfe8-770e-4895-bf5c-c3c02cbde969-640x406

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/