Peticion për rindërtimin e Teatrit siç ka qenë, hidhen firmat e para në sheshin e protestës

| 17:52
SHPËRNDAJE

peticioni per teatrin

Në protestën e dytë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, artistët kanë ndërmarrë sot nismën për të ftuar qytetarët të firmosin një peticion për rindërtimin e Teatrit ashtu siç ishte dhe në vendin ku ishte.

Qytetarët e mbështetës të kësaj kauze kanë nisur të hedhin firmat e para në sheshin e protestës.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.