Përplasja rezulton fatale, piloti francez ndahet nga jeta

SHPËRNDAJE

Motorçiklisti Fabrice Miget, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pas një përplasje në Çmimin e Madh të Ulster, në Irlandën e Veriut, ditën e shtunë.  Menjëherë pas aksidentit, gara u ndërpre për më shumë se një orë dhe ai u dërgua menjëherë në spital.

4EF89A2A00000578-6052353-image-a-47_1534079524191

Francezi 49-vjeçar, po mbahej në jetë falë aparaturave në një spital të Belfastit, por ditën e sotme, lajmin për ndarjen nga jeta pas përplasjes, e kanë konfirmuar edhe organizatorët e garës.

4F097A8800000578-6056313-Fabrice_Miguet_has_died_after_suffering_un_survivable_injuries_f-a-9_1534182093289

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.