Përdoruesit e TikTok në panik, aplikacioni do të mbyllet nesër

| 13:40
SHPËRNDAJE
 

TikTok është një aplikacion shumë popullor mes fëmijëve dhe adoleshentëve.

Por përdoruesit janë në panik pasi janë përhapur thashetheme se do mbyllet nesër.

Në internet qarkullon lajmi se gjigandi i rrjeteve sociale do pushojë së funksionuari të shtunën.

TikTok nuk ka komentuar lajmin, duke shtuar akoma edhe më shumë thashethemet se informacioni është i vërtetë.

Ky lajm vjen mes pretendimeve se lojëra të mëdha në botë përfshirë Roblox, Minecraft dhe Fortnite, do të mbyllen këtë muaj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.