Pas mbledhjes në Shkodër, Basha me mesazh të fortë. Garanton shqiptarët: Bashkë do …

SHPËRNDAJE

Nje dite pasi opozita nisi nga Shkodra bojkotin e Komisioneve te Kuvendit, deri në përgatitjen e një platforme politike për gjendjen e krijuar në vend, kryedemokrati Basha ka dale sot me nje mesazh te forte, permes nje postimi ne faqen e tij ne Facoobok.

Ai garanton shqiptaret se opozita do te jete ne krah te tyre ne perballje me bandat. “Bashkë do çlirojmë qeverisjen dhe vendin nga krimi!” – shkruan Basha.

Postimi i Bashes 

Partia Demokratike dhe opozita do vazhdojnë të jenë në krah të qytetarëve në përballje me bandat në Shkodër, Elbasan, Durrës, Vlorë apo kudo ku ato qofshin!
Bashkë do çlirojmë qeverisjen dhe vendin nga krimi!
PA KOMPROMIS!

basha2 basha1 basha

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.