Paraqitja ndaj Lirisë nuk e bindi Ze Marian, braziliani largon 5 futbollistë nga Tirana

SHPËRNDAJE

Barazimi 3-3 ndaj Lirisë së Prizrenit e ka lënë të pakënaqur trajnerin e Tiranës, Ze Maria. Pas ndeshjes së zhvilluar në “Selman Stërmasi”, ai ka larguar nga ekipi 5 futbollistë që ishin duke u provuar për të qenë pjesë e bardhebluve në sezonin e ardhshëm.

tirana liria1

Myrtaj, Asare, D’Anxhelo, Meta dhe Valentino janë lojtarët të cilët nuk arritën ta bindin brazilianin Ze Maria për cilësitë e tyre.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPëlqeni ushqimet në fast-food? Duhet të lexoni patjetër këtë denoncim
Artikulli tjetërParashikimi i motit për datën 13 gusht

S'KA KOMENTE

Comments are closed.