Paparaci/ Majlinda Bregu, takim të ngrohtë me Erjon Braçen (FOTO)

SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, në zyrat e Kuvendit ku zhvillohen mbledhjet e grupeve parlamentare, paparaci ynë kapi, teksa po bisedonin, ish-deputeten e Partisë Demokratike Majlinda Bregu dhe deputetin socialist Erjon Braçe.

Tani që nuk ka obligim për të shkuar në Parlament, zonja Bregu i lejon vetes një stil veshjeje pak më sport dhe komod, duke evituar takat e larta.

Lajmi i plotë në linkun e mëpoashtëm.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/majlinda-bregu-takim-te-ngrohte-me-erjon-bracen/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFlet prokurori që arrestoi Fatos Nanon: Pse u nxituan me Tahirin, nuk duhej...
Artikulli tjetërDitmir Bushati pasdite familjare, por e ka mendjen te telefoni

S'KA KOMENTE

Comments are closed.