Orgji me 5 femra në hotel, politikani i martuar flet pas videos skandaloze: E ka bërë…

SHPËRNDAJE

Debate te shumta pas videos skandaloze te orgjise me 5 femra ne hotel, qe i nxoren politikanit te martuar, baba i tre femijeve, që konkurron për postin e guvernatorit ne Brazil.

Daily Mail raporton se vete personi, politikani Joao Doria, ka mohuar te jete ai personi ne kete video, qe ka dale vetem pak dite para zhvillimit te zgjedhjeve.

Joao Doria, një kandidat për guvernatorin në Sao Paulo, ka një ngjashmëri të madhe  personin e filmuar ne shtrat, rrethuar nga një grumbull femrash te zhveshura, ne momente intime e teksa pijne shampanje.

Pamjet janë parë mijëra herë që kur ishte postuar në mediat sociale. Por Doria, këmbëngul që ai nuk është njeriu në video dhe se thashethemet janë përhapur nga kundërshtari i tij politik Marcio França.

The Sun raporton se ai ka postuar një deklaratë video në Facebook duke mohuar te jete ai ne ate video dhe shton se ka kerkuar nje hetim per kete ceshtje.

Ai eshte i martuar prej 26 vitesh me gruan e tij Bia. “Pashë një video të turpshme në rrjetet sociale, të prodhuara nga dikush që vetëm dëshiron të shkaktojë të keqen tek unë dhe familja ime”.

Kandidati i Partisë Social Demokratike të Brazilit e quajti atë “një prodhim grotesk” dhe “lajme të rreme” përpara se të shtonte: “E pyeta një ekspert kriminal për të verifikuar këto imazhe. Gjithashtu kërkova ndjekje penale të autorëve të kësaj video. “Më vjen keq që fushata në Sao Paulo ka arritur në atë nivel. Unë e hedh poshtë këtë me gjithë energjinë time”.


1 2 3 4

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.