“Nuk është kurrë vonë për të gjetur dashurinë”, martohet çifti 100 dhe 103 vjeç

| 15:22
SHPËRNDAJE

Newlyweds John dhe Phyllis Cook janë duke festuar jetën e tyre të re në Ohio. John sapo ka mbushun 100 vjeç, ndërsa Phyllis do të mbushë 103 në gusht.

Ata u takuan ndërsa jetonin në një azil në Kingston dhe vendosën të martoheshin. Por ky nuk ishte një vendim i menjëhershëm i tyre. John dhe Phyllis ishin në lidhje prej një viti.

“Nuk ishte e planifikuar”, u shpreh 100 vjeçari për CNN.

Ndërsa Phyllis u shpreh se ata u ashuruan me njëri tjetrin.

E di që ju mendoni se kjo mund të jetë paksa e largët për dikë në moshën tonë, por ne u dashuruam me njëri-tjetrin”, u shpreh ajo.

Të dy janë martuar nga dy herë më parë de ndihen me fat që gjetën dashurinë për të tretën herë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.