Njoftoi largimin zyrtarisht nga Kukësi, futbollisti prezantohet te skuadra e re

| 21:11
SHPËRNDAJE
 

Ilir Avdyli pas largimit nga Kukësi, do të vazhdojë karrierën e tij futbollistike në Kosovë me skuadrën e Feronikelit.

SP_9982-1536x1024

Klubi kosovar ka prezantuar portierin si afrimin e tyre më të ri, për të ndihmuar skuadrën në arritjen e objektivave për sezonin e ardhshëm.

Avdyli luajti me Kukësi për një sezon, teksa në të kaluarën ka luajtur edhe për skuadra si Tirana, Kamza, por edhe Shkëndija e Tetovës. Tashmë gardiani 30-vjeçari ka vendosu të vazhdojë karrierën në Kosovë, ku shpreson të regjistrojë paraqitje të mira.

JKL

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.