Një divë! Me fustanin ngjyrë rozë, Adelina Ismaili vendos në pah linjat perfekte trupore dhe duket mahnitëse

| 13:49
SHPËRNDAJE

Adelina Ismaili është një ndër femrat shqiptare që nuk njeh moshë. Pavarësisht se vitet kalojnë, këngëtarja bëhet çdo ditë e më e bukur dhe vazhdon të mbetet një divë.

Këtë e vërtetoi me një foto të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Adelina Ismaili pozoi e veshur me një fustan ngjyrë rozë të ngushtë mbas trupit që i nxirrte në pah linjat e saj elegante trupore.

“Bëhu energjia që dëshiron të tërheqësh 💗”- shkroi këngëtarja krahas imazhit seksi, duke dhënë një mesazh për të gjithë.

Ajo dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse, teksa nuk kanë munguar as komplimentet dhe komentet pozitive për look-un e saj.

Adelina Ismaili kujdeset shumë për pamjen dhe fizikun e saj, pasi gjithmonë shfaqet në super formë dhe e kuruar në detaj.

/Panoramaplus.al

   

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.