“Nëntori, muaj zjarri për mua”, Klaudia Pepa zbulon projektin e rëndësishëm

| 11:39
SHPËRNDAJE

Ajo po vazhdon një karrierë të suksesshme në shtetin fqinj, në Itali. Balerina e njohur dhe e talentuar Klaudia Pepa, përmes një postimi në ‘Instagram’, ka zbuluar se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti shumë të rëndësishëm për të.

“Nëntori është muaj zjarri për mua. Shumë shpejt do t’ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, shkruan Klaudia

Programi ‘Amici’ në të cilin u rendit e dyta, i dha shumë ngritje karrirës së saj duke bërë që balerina të jetë herë pas here pjesë e projekteve të mëdha në Itali.

<script>

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.